Ολη η Εύβοια καμαρώνει για τον Παναγιώτη Ραφαήλ, μέρα με την μέρα, να μεγαλώνει και να δυναμώνει «κατακτώντας με μικρά αλλά αποφασιστικά βήματα την ζωή».
Ο μικρούλης, διασκέδασε στον αποκριάτικο χορό που διοργάνωσε το νηπιαγωγείο του με την φωτογραφία από το γεγονός να κοινοποιείται στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης προκαλώντας χαμόγελα.
![](https://lamiaplus.gr/wp-content/uploads/2024/03/1-30-1024x768.jpg)
«Περάσαμε υπέροχα, διασκέδασε με τους φίλους του και ανυπομονεί για το επόμενο πάρτυ!» αναφέρει η λεζάντα της φωτογραφίας τονίζοντας πως η αποδοχή και η ενσυναίσθηση κάνουν τα αδύνατα δυνατά.
evima.gr